Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Експертиза і сертифікація походження товарів

1. Експертиза з визначення кількості (комплектності) товарів, сировини та обладнання вітчизняного та імпортного виробництва на відповідність специфікаціям контрактам, договорам та відвантажувальним супровідним документам, відбір зразків, проб відповідно до нормативних документів:

 • Визначення кількості нафтопродуктів в залізничних вагонах, цистернах об’ємно-масовим методом (метрштоком, ареометрами, пробовідбірниками)
 • Визначення кількості (ваги) вугілля в залізничних вагонах методом визначення маси брутто, тари і нетто, відбір зразків (проб)
 • Визначення кількості (об’єму) і якості пиломатеріалів і лісоматеріалів у залізничних вагонах і в автотранспорті
 • Визначення кількості (ваги) зернових на елеваторах і хлібоприймальних пунктах;
 • Визначення кількості і стану упаковки товарів, які надходять в транспортних засобах (мінеральні добрива, цукор-пісок в мішках та ін.);
 • Визначення комплектності і технічного стану обладнання, яке надходить в транспортних засобах (експерти визначають, чи є обладнання новим чи було у користуванні, визначають ступінь зносу);
 • Інші визначення кількості.

2. Експертиза з визначення якості промислових і продовольчих товарів, сировини та обладнання на відповідність вимогам умов контрактів, договорів, міжнародним і державним стандартам, ТУ та ін. нормативним документам:

 • Визначення якості різних овочів ,фруктів, плодів, баштанних культур, які експортуються з України і якість яких Ви бажаєте підтвердити при відвантаженні;
 • Визначення якості картоплі під час заготівлі;
 • Визначення якості цитрусових плодів в момент розвантаження з залізничних вагонів, з автотранспорту, а також, на складах протягом 24 годин після розвантаження (визначається процент браку, процент стандартних і нестандартних плодів);
 • Визначення якості консервної продукції (органолептичні показники, відбір проб для подальших лабораторних аналізів);
 • Визначення якості будь-яких продовольчих товарів у спірних (конфліктних) ситуаціях;
 • Визначення якості встановлених блоків, вікон, балконних дверей виготовлених з металопластику;
 • Визначення якості промислових товарів, в тому числі, на предмет визначення походження і характеруі дефектів ( приховані виробничі або ті, що виникли внаслідок неправильної експлуатації споживачем)

3. Експертиза на відповідність маркування та пакування товарів технічним умовам контрактів (договорів), ДСТУ, ТУ, міжнародним стандартам, зразкам закупівлі;

4. Перевірка пошкодженого вантажу, що знаходиться під митним контролем на митно-ліцензійному складі;

5. Експертизі , що зв’язані з операціями з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах:

 • Визначення процентного вмісту вартості давальницької сировини у вартості готової продукції
 • Вихід кількості готової продукції з давальницької сировини за договором на переробку давальницької сировини (інформація використовується митними органами та податковими інспекціями)

6. Експертиза щодо встановлення факту виробництва товарів, виконання робіт і надання послуг підприємствами,які розташовані на території України (для участі в тендерах із закупівлі товарів, робіт, послуг за державні кошти), тобто суб’єкту господарювання-резиденту, який здійснює виробництво товарів, виконує роботи або надає послуги на території України.

7. Експертиза по визначенню продукції, робіт та послуг, що відносяться до власного виробництва.

8. Визначення країни походження товарів, сировини, обладнання для отримання сертифікатів походження на товари, що вивозяться за межі України.

9. Незалежна експертиза в сфері державного експортного контролю

 • Ідентифікація промислової групи товарів, які вивозяться/ввозяться з/в України/у в режимі експорту/імпорту на всіх видах транспорту

10. Визначення розмірів завданих матеріальних збитків на підставі комерційного акту чи заяви зацікавленої особи.

11. Визначення технічного стану побутової техніки з метою подальшого списання

За результатами експертизи складаються Акти експертиз, які згідно з Законом України «Про Торгово-промислові палати України», є обов’язковими на території України під час вирішення спірних питань.

Відділ експертизи і сертифікації Хмельницької ТПП

вул. Подільська, 109/1, м. Хмельницький, 29001, Україна

Тел.: +38 0382 78-53-65; факс: +38 0382 78-53-61

Представництво в м. Кам’янець-Подільському:

Тел.: +380384923840

Представництво в Славуті

Тел.: +38024273409

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback