Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Export Bootcamp, «Зміни та нові тренди у міжнародній торгівлі вимагають підприємства адаптуватися до змін та переглядати свої експортні стратегії»

04.10.2021

«Зміни та нові тренди у міжнародній торгівлі вимагають підприємства адаптуватися до змін та переглядати свої експортні стратегії» - головна тема, яка розглядалася учасниками заходу Export Bootcamp, який було проведено для підприємств-експортерів Хмельницького регіону 28–30 вересня 2021 року.

15 підприємств долучилися до навчання та впродовж 3-х днів тренінгу опрацьовували практичні інструменти:

- Вплив змін та нових трендів, аналіз можливостей для розвитку експортних продажів. - Дослідження ринків та оцінювання привабливості з урахуванням спроможності компанії та існуючої ситуації.

- Посилення вимог щодо безпеки товарів. Проведення аналізу законодавчих та зростаючих вимог покупців.

- Розуміння потенційного покупця: як приймає рішення, за якими критеріями. Як зрозуміти потреби, проблеми та «болі» покупця та створити торгову пропозицію.

- «Мапа подорожі», яка допомагає покращити відносини з покупцями та підвищити рівень обслуговування та взаємодії.

- Адаптування до нових трендів у продажах та просуванні на зовнішніх ринках.

- Алгоритм підготовки до участі у В2В онлайн заходах - як ефективно використовувати можливості нових каналів пошуку партнерів. Підсумки та інсайти заходу:

- Нові тренди вимагають змін та адаптації компанії, стратегії, продукту та інструментів продажів.

- Покупці тепер обирають продукти по-іншому, і вимоги, які вони висувають до постачальників, у багатьох відношеннях набагато вище, ніж раніше.

- Щоб відповідати новим стандартам покупців, постачальникам необхідно підвищувати якість у багатьох аспектах свого бізнесу.

- У період завоювання клієнта ми конкуруємо не тільки з компаніями, що пропонують аналогічний продукт.

Наші конкуренти

- це все, що поглинає увагу.

- Не завжди визначальним фактором партнерства є прибуток. Для створення довгострокових відносин важлива довіра, повага, вміння працювати на користь один одного.

- Навіть у час змін, завжди є можливості для розвитку. Якщо компанія може швидко аналізувати та змінюватися, вона знайде нові шляхи для розвитку.

Захід було проведено Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в партнерстві з Хмельницькою торгово-промисловою палатою.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback