Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-72
tpp-ua@i.ua

Задати питання

Штрихове кодування

Штриховий код – це комбінація вертикальних смуг і цифр ( розмір і розташування яких регламентований певними правилами), що представляє той чи інший товар у закодованому вигляді. Код дозволяє швидко і точно зчитати інформацію про товар за допомогою електронного пристрою – сканера

Низка діючих нормативних документів України передбачає обов’язкове маркування товарів штриховими кодами. Перелік таких товарів наведено у «Положенні про штрихове кодування товарів» Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України №255 від 20.08.2002 року. Зокрема, обов’язковому маркуванню штриховими кодами підлягають алкогольні напої та тютюнові вироби, примірники аудіовізуальних творів та фонограм, лікарські засоби та інші товари, маркування яких штриховими кодами передбачене чинними законодавчими актами України. Хоча вимоги нормативних документів не охоплюють всіх товарів, обов’язкову наявність штрихового коду на товарі зумовлюють потреби сучасних підприємств оптової та роздрібної торгівлі для здійснення усіх облікових операцій при поставках і продажу.

Всесвітня система товарної нумерації GS1 – це інтегрована система всесвітніх стандартів, що забезпечує точну ідентифікацію товарів, послуг і торгових партнерів , а також інформаційні комунікації щодо них.

Міжнародна організація GS1 координує роботу всесвітньої товарної нумерації та несе відповідальність за унікальність ідентифікаційних номерів (штрихових кодів).

Асоціація Товарної Нумерації України «ДжіЕс1 Україна» є членом Міжнародної організації GS1 та її офіційним представником в Україні.

Хмельницька торгово-промислова палата є уповноваженим представником Асоціації «ДжіЕс1 Україна» з правом здійснювати на території Хмельницької області юридичні і фактичні дії від імені Асоціації з питань штрихового кодування.

Послуги відділу штрихового кодування:

  • Надання інформаційно-консультаційних послуг по штриховому кодуванню
  • Підготовка документів щодо членства в Асоціації Товарної нумерації України «ДжіЕс1 Україна».
  • Підготовка і видача документів на присвоєння ідентифікаційних номерів GS1.
  • Підготовка документів для перереєстрації Учасника в системі GS1
  • Підготовка документів на відновлення членства анульованого учасника Асоціації «ДжіЕс1 Україна»
  • Виконує роботу, пов’язану з пролонгацією договорів з Асоціацією «ДжіЕс1 Україна»

Для отримання штрихового коду необхідно звернутися до регіонального центру в Хмельницьку ТПП, де Вам буде надано пакет документів, необхідних для вступу до Асоціації «ДжіЕс1 Україна»

ВІДДІЛ ШТРИХКОДУВАННЯ І ІНФОРМАТИКИ

  • тел (0382)785248,
  • ел. пошта: tpp-ua@i.ua; ved4408@gmail.com
  • вул. Подільська 109/1, м. Хмельницький, 29001, Україна

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback